3 סיבות למה כדאי לנסוע לכותל עם מיניבוס

Rate this post

אחד המקומות הכי פופולאריים בקרב יהודים בכלל וישראלים בפרט, הוא ללא ספק הכותל המערבי. אין יהודי שמגיע לביקור בישראל ולא נוסע לכותל, אין ישראלים שלא ביקרו בכותל לפחות פעם אחת בחייהם, וכן גם מי שאיננו יהודי, בוחר לבקר בו, בין אם זה בשביל להתפלל ובין אם זה בשביל להתרשם מיופי הייחודי.

רבים מתלבטים בשאלה, כיצד להגיע לכותל. האם לעשות זאת באמצעות רכב פרטי, תחבורה ציבורית, השכרת רכב או שמא עדיף לעשות זאת באמצעות שירות הסעות במיניבוס מאורגן. במאמר זה נסביר מדוע האופציה האחרונה היא הטובה והנוחה ביותר.

מדוע לא נכון לעשות זאת ברכב פרטי או תחבורה ציבורית

לכאורה, זה מאוד נוח להגיע לכותל ברכב פרטי. כך אנחנו קובעים מתי לצאת, כיצד לנסוע, היכן לבקר, ומתי לחזור. אך ירושלים, כידוע, היא עיר לא פשוטה לנהיגה עבור מי שאיננו מכיר אותה היטב, ושוררים בה לא מעט פקקים, בפרט באזור הכותל. לכן האופציה הזאת פחות נעימה, עבור מי שרוצה לבקר במקום.

גם תחבורה ציבורית היא אופציה פחות טובה, הן בגלל שתדירות האוטובוסים והרכבות איננה גבוהה, וכן בגלל שיש צורך להחליף קווים, מה שדורש המתנה ממושכת בין נסיעה לנסיעה. זה יכול להיות מאוד מעייף ולא יעיל.

כיצד מגיעים לכותל עם שירות הסעות

כל מי שרוצה להגיע לכותל, בפרט אם מדובר בקבוצות, יכול לעשות זאת באמצעות שירות הסעות מאורגן. כל מה שצריך זה ליצור קשר עם חברה שמספקת שירות זה, לשכור מיניבוס עם נהג, לקבוע מועד יציאה, מיקום איסוף ותוכנית ביקור, כולל שעת חזרה. כך אפשר לארגן יום ביקור בכותל

מדוע משתלם לנסוע עם מיניבוס לכותל

סיבה ראשונה, זה הרבה יותר נוח. אנחנו נהנים משירות הסעות פרטי, לנו ולאנשים שנוסעים איתנו. אנחנו לא צריכים לנהוג, לא צריכים לחפש חנייה, אין צורך להמתין עד שהאוטובוס יגיע. הכל מסודר ומאורגן כפי שאנחנו רוצים.

סיבה שנייה, כך אנחנו יכולים לבקר בכותל בקבוצה בינונית או גדולה. כלומר, אנחנו לא צריכים לנסוע לבד ואנחנו לא צריכים להתחלק במספר רכבים. כולם נוסעים ביחד, מגיעים וחוזרים ביחד. זה הרבה יותר נוח ונעים.

סיבה שלישית, נהגים של חברות הסעות, מכירים טוב יותר את הדרך, מכירים את האזור, יודעים מתי נכון לצאת, איפה נכון לחנות, ואפילו אפשר להתייעץ איתם לגבי מקומות בהם ניתן לאכול או לבקר אחרי הכותל.

אז אם אתם מעוניינים לערוך טיול בכותל, זה הזמן ליצור קשר עם חברת הסעות ולארגן מיניבוס עם נהג. הוא ידאג לאסוף אתכם ממקום המפגש, להסיע ולהחזיר אתכם בשעות שסיכמתם איתו. כך תוכלו ליהנות מנסיעה נוחה ואיכותית, מבלי שתצטרכו לעבוד קשה ותוכלו ליהנות מהנוף בדרך ומהביקור שלכם בכותל המערבי.
    תודה שפניתם
    אלינו
    נחזור אליכם
    בהקדם
    ייעוץ בוואטסאפ