מידע לגבאים

3/5 - (2 votes)

האם אתם מעוניינים לרכוש ספרי תורה כתרומה לבית הכנסת? האם ספרי התורה שנמצאים אצלכם בבית הכנסת דורשים בדיקה ותיקון? ומה עם המזוזות בבית הכנסת? מתי בדקתם אותם לאחרונה? ומה לגביי רכישה מאורגנת של התפילין של המתפללים או בדיקתם?

הגעתם למקום הנכון.

אחוזת הקודש, נוסדה בשנת 2001 על ידי הרב וסופר הסת”ם אלירן חקשור. לאורך השנים, הרב חקשור התנסה בעולם הסת”ם והפך למומחה מן השורה הראשונה בתחום. בהמשך, הצטרפו למלאכת הקודש סופרי סת”ם נוספים, מגיהים ומשפצים של ספרי תורה, תפילין ומזוזות.כל המוצרים המסופקים על ידי אחוזת הקודש, נמצאים ברמת האיכות הגבוהה ביותר, בעלי כשרות מהודרת וכתובים בנוסחים שונים המותאמים לכל יהודי.

גבאי בית הכנסת, שימו לב!

אחוזת הקודש מספקת שירות מיוחד לגבאי בית הכנסת במגוון ובהיקף רחב:

 • רכישת ספרי תורה על ידי מתפללי בית הכנסת.
 • בדיקה ותיקון של ספרי תורה.
 • איסוף תפילין ומזוזות מציבור בית הכנסת לבדיקה.
 • רכישת תפילין לגמ”ח בית הכנסת.

הפצה רחבה ולקוחות מרוצים

אחוזת הקודש מספקת את המוצרים והשירותים בתפוצה ארצית רחבה, בארץ ובעולם עם שירות שליחויות מיוחד. בין הלקוחות תמצאו בתי כנסת, ישיבות, בתי מדרש, משרדי ממשלה, בסיסיי מג”ב, מלונות, אוניברסיטאות, מוסדות חינוך, קופות חולים, עיריות, חברות מובילות במשק ולקוחות פרטיים.

יש הרבה סופרי סת”ם, למה כדאי לפנות לאחוזת הקודש?

באחוזת הקודש תמצאו את המוצרים וכמו גם את השירות המקצועי, האיכותי והמהיר ביותר. אתם תמצאו ניסיון ומומחיות מרובה בתחום. אתם תמצאו שימוש בטכנולוגיה מתפתחת, ככזו המתאימה למאה ה-21 ומתקדמת בצעדי ענק יחד איתה. באחוזת הקודש אתם תמצאו יחס אישי חם ואיש קשר שילווה אתכם לאורך כל התהליך. ב”אחוזת הקודש” תמצאו מחירים אטרקטיביים והרבה אהבה.

והכי חשוב.

באחוזת הקודש,  תמצאו משפחה.


  תודה שפניתם
  אלינו
  נחזור אליכם
  בהקדם
  ייעוץ בוואטסאפ