אודות

2.8/5 - (6 votes)

אודות אחוזת הקודש

אחוזת הקודש נוסדה בשנת 2001 על ידי הרב וסופר הסת”ם אלירן חקשור, כאשר עוד משחר נעוריו נמשך אל מלאכת הסת”ם, עסק בה בדבקות והפך למומחה מן השורה הראשונה בתחום זה. גדולי הרבנים, בניהם הרב מרדכי אליהו זצ”ל והרב שמעון אליטוב שליט”א ועוד רבים וטובים הסמיכו את הרב חקשור ושמו ברכתם על מפעל “אחוזת הקודש”.

אחוזת הקודש מתמחה בכתיבה, מכירה ובדיקה של ספרי תורה, תפילין ומזוזות הנכתבים על ידי הקלפים המשובחים ביותר. ב”אחוזת הקודש”, מועסקים סופרי סת”ם, מגיהים ומשפצי תפילין, אשר הוסמכו כולם בקפידה על ידי רבנים גדולים ומוכשרים לעסוק במלאכת קודש זו ביראה ובאהבה. אחוזת הקודש מספקת שירות למגזר העסקי והפרטי: למוסדות חינוך, ישיבות, בתי מדרש, מוסדות ציבוריים, משרדי ממשלה, חברות מובילות במשק ולבתים פרטיים בארץ ובעולם על ידי שירות שליחויות והפצה מיוחד.

ייחודו של אחוזת הקודש, הוא במקצועיות, הן של המוצרים והן של השירות, באיכות חסרת הפשרות ובמחיר המשתלם ביותר ללקוח. מגוון השירותים המוצעים רבים, בניהם תוכלו למצוא שיפוץ ותיקון של ספרי תורה באופן יסודי ומקיף, רכישת מזוזות ותפילין לחתני בר מצווה הכולל את רכישת התפילין ובדיקה של סופר סת”ם, ובקרת איכות יוצאת דופן על כל תשמישי הקדושה היוצאים מן המפעל.

לאחוזת הקודש, קיים מרכז מבקרים מפואר, המספק סיורים חווייתיים לחתני בר המצווה בהגיעם לגיל מיוחד זה. הסיור מיועד לפרטים ולכלל ובהם גם תלמידים ממוסדות החינוך, דתיים וחילוניים כאחד, כמענה חווייתי המעשיר אותם בתחום מרתק זה. במהלך הסיור המבקרים נחשפים לתהליך המיוחד שעובר סופר הסת”ם בעת הכתיבה של תשמישי הקדושה מתחילת התהליך ועד לסופו,כאשר הוא מלווה בהסברים מעניינים ובהמחשה ויזואלית מיוחדת.

באחוזת הקודש, תקבלו את השירות המקצועי, המהיר ובמחיר משתלם.

והעיקר שניפגש בשמחות!


    תודה שפניתם
    אלינו
    נחזור אליכם
    בהקדם
    ייעוץ בוואטסאפ